Sportovní centrum

Sportovní centrum Olšanka

Otevírací doba:


Po - Pá     06:00 - 22:00

So - Ne     08:00 - 22:00


Vážení přátelé Sportovního centra Olšanka,

na základě nařízení Úřadu vlády ČR je od pátku 13. 3. 2020 až do odvolání Sportovní centrum Olšanka uzavřeno. Toto se týká všech sportovišť a celého Saunového světa.

Věříme, že přijatá opatření v souvislosti se světovou pandemií koronaviru budou účinná a společně se brzy opět shledáme.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám mnoho zdraví a sil do následujících týdnů.

Váš tým Sportovního centra Olšanka

-------

Vzhledem k nastalé situaci je prodloužena platnost kreditů na permanentních kartách o 1 měsíc. Tato doba může být v závislosti na vývoji aktuální situace prodloužena.

-------


Sportovní centrum Olšanka nabízí široké veřejnosti více než 10 sportovišť pod jednou střechou. Naším cílem je Vám u nás nabídnout příjemné prostory a vstřícný přístup našeho vyškoleného personálu k Vašemu aktivnímu odpočinku a relaxaci.

Na ploše přesahující 2.500 m2 se rozkládá prostor vyčleněný pro posilovnu, skupinové lekce, stolní tenis, masáže, saunový svět, aqua aerobic. Největší popularitě se těší 25 metrový plavecký bazén a 4 kurty v kryté hale na badminton.

Příznivé ceny jednorázových vstupů a široká nabídka permanentních karet tak otevírají naše dveře každému z Vás.

Před návštěvou našeho Sportovního centra si prosím prostudujte Provozní řád.

Permanentní karty

Velmi oblíbenou variantou našich stálých klientů je pořízení permanentních karet, které jim na rozdíl od jednorázových vstupů zajistí tyto výhody, které platí v celém komplexu Hotelu Olšanka:

  • výhodnější cena vstupného odstupňovaná dle nabitého kreditu
  • permanentní karta je přenosná
  • z kreditu lze platit obědy v Samoobslužné restauraci Olšanka (Po - Pá 11:30 - 14:00)
  • držitel permanentní karty může čerpat 20% slevu na konzumaci v hotelovém Lobby baru (vyjma alkoholu a tabákových výrobků)
  • Kompletní podmínky využití permanentní karty jsou k nahlédnutí zde.