Gastronomie

À la carte restaurace

Nekuřácká à la carte restaurace Olšanka nabízí výběr tradiční domácí české kuchyně, ale i mezinárodních specialit. Příjemné a útulné prostory tak vybízí k posezení u dobrého oběda, nebo vydatné večeře. Prostory restaurace jsou vhodné i pro oslavu narozenin, promoce, či jubilea. Pro rezervaci nebo bližší informace nám napište na gastro@hoteloslanka.cz nebo volejte +420 725 703 155.

Restaurace je určena jak pro hotelové hosty, tak pro širokou veřejnost.

Prohlédnout menu
À la carte restaurace
Lobby bar

Lobby bar

Lobby Bar Olšanka je otevřen denně od 8:00 do 23:00 hodin a zákazníci si zde mohou vybrat například z 5 druhů piv, ovocných nápojů z čerstvě vymačkaného ovoce a celé řady dalších nealkoholických a alkoholických nápojů. Zákusky z vlastní výroby jistě nadšeně přivítá každý příznivce pravé italské kávy, kterou zde vyškolený personál podává. Až do desíti hodin je možné si objednat lehké jídlo například v podobě těstovinového salátu. Naopak ráno od 08:00 do 11:30 přijít posnídat formou a la carte.

Lobby bar

VinVin - Vinný bar

Náš vinný bar propojuje bohatství vinic na jižní Moravě s nezaměnitelnou atmosférou pražského Žižkova. Moderní a nekuřácký interiér s díly výtvarníka Jiřího Slívy poskytne příjemné zázemí pro setkání s přáteli u sklenky vína z produkce 17 nejlepších znojemských vinařů. Vedle toho zde máte příležitost i k občerstvení s vybranou nabídkou doporučených jídel k vínu. V zadní části baru, vybavené projekční technikou a plátnem, je možnost k posezení pro uzavřenou společnost či řízenou degustaci.

Přejít na web

Samoobslužná restaurace

Samoobslužná restaurace Olšanka je vyhlášenou restaurací v širokém okolí pro své polední menu od 109 Kč, které se stalo pro mnohé pracující pravou kombinací rychlého oběda připraveného z čerstvých a kvalitních potravin za dobrou cenu. Denní nabídka se skládá až z 9 hlavních jídel, 2 polévek, ovocných i zeleninových mís a zákusků z vlastní cukrárny. Pro pravidelné rozesílání denní nabídky se přihlaste do našeho newsletteru.

Polední menu

11:30 - 14:00 Denní nabídka emailem

Pivní terasa

Češi jsou největší konzumenti piva ve světě! Pivo jednoduše patří k naší kultuře, a proto ve spolupráci s tradičním českým pivovarem Staropramen přinášíme naprosto nový gastronomický koncept s ryze pivní nabídkou, Letní pivní terasa! Těšit se můžete na vychlazená čepovaná i láhvová piva a tradiční pivní gastronomii. Přijďte proto k nám „na jedno“!

Při chladnějších večerech jsou k dispozici nově instalované ohřívače, které prodlouží zážitek z naší pivní terasy.

PDF ke stažení

Zahradní restaurace

Nechte se unést letní atmosférou prosluněné zahradní restaurace usazené v symbióze zahradní a městské architektury s nabídkou vybrané gastronomie a čerstvých osvěžujících nápojů. Ochutnejte například pravou italskou pizzu z tradiční kamenné pece za cenu od 80 Kč a k tomu si vychutnejte čerstvou domácí okurkovou limonádu.