Cvičení

Cvičení

Široká nabídka hodin v podobě cvičebních lekcí od posilovacích přes formovací až k meditačním a to vše pod dohledem zkušených instruktorů Vám zaručí pestrý výběr a nalezení toho nejefektivnějšího a nejvíce vyhovujícího skupinového cvičení pro Vás.

 

Platný od 01. 03. 2023

 JEDNORÁZOVÉ VSTUPNÉ

KLASIK

dobití

700 - 1 399 Kč

AKTIV

dobití

1 400 - 2 799 Kč

PREMIUM

dobití

nad 2 800 Kč

POSILOVNA + CVIČENÍ
skupinová cvičenílekce130 Kč125 Kč120 Kč115 Kč
cvičení pro seniorylekce90 Kč90 Kč90 Kč90 Kč
student, seniorlekce125 Kč120 Kč115 Kč110 Kč

AE Body

je kombinace aerobního cvičení a posilování s nářadím – gumičkami, malými činkami, overbaly pro zpevnění všech svalových partií. Zaměřujeme se na správné provádění posilovacích cviků tak, aby bylo v souladu s novými vědeckými poznatky, respektujeme individuální rozdíly klientů, snažíme se posílit oslabené a protáhnout zkrácené svaly a rozvíjet potenciál vlastního těla klientů ve prospěch zdraví a celkové pohody jedince.

Body

je cvičení, které obsahuje v první polovině hodiny jednoduché choreografie, do kterých je zapojeno posilovaní všech partií. Ve druhé části je hodina zaměřena na posilování a tvarování hlavně partií břicha, hýždí a stehen. Body pomáhá zvyšovat fyzickou kondici, zpevňovat a tvarovat všechny partie těla a jeho nedílnou součástí je i závěrečný strečink. 

Pilates Institute

je program zaměřený na posilování hlubokého stabilizačního systému těla založený na vědeckých výzkumech lékařů a fyzioterapeutů. Charakteristický je důraz na přesnost provedení, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, využití mysli k lepšímu pochopení vlastního těla. Je to jedna z cest preventivní rehabilitace s cílem obnovit zdravé držení těla a vytvořit nové pohybové návyky, které umožní volný pohyb bez nadměrného svalového napětí. Vhodné pro všechny, které trápí bolesti pohybového aparátu.

AE mix

je aerobní cvičení při vyšší tepové frekvenci (důraz je kladen na posílení kardiovaskulárního systému a současně též na odbourávání podkožního tuku, následně pak posílení všech hlavních svalových partií) - taneční choreografie zkombinovaná s posilovacím cvičením. Použité náčiní: gumičky, činky, overbaly, therabandy, velké míče, stepy.

P-Class

P-class je pomalejší aerobní cvičení zaměřené na posilování zejména problémových partií břicha, hýždí a stehen. Neobsahuje žádné složité sestavy a high aerobik (skoky) a je vždy zakončen strečinkem. P-class je vhodným cvičením i pro začátečníky.

Dance fitness

Dance fitness je nový dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Dance fitness je založen na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Hatha Jóga

Cvičení pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Hlavní náplní lekcí je výuka ( asán ) jednotlivých pozic, dechová cvičení a relaxace. Upevňuje fyzické a mentální zdraví člověka.

Power Jóga

Power jóga je zaměřena na harmonii duše a těla, rozvoj fyzických a psychických schopností, odbourává stres a napětí. Je vhodná jako prevence před bolestí zad, které jsou často způsobeny civilizačními vlivy: špatné držení těla, špatné pohybové návyky, jednostranné zatížení, nezdravá strava, stres, atd. Power jóga je zaměřená na protažení svalů celého těla, jejich posílení a udržení Vaší tělesné a psychické kondice.

Fitball

Aerobní, posilovací a balanční cvičení na velkých nafukovacích míčích, které obsahuje některé z rehabilitačních prvků zlepšující stabilitu i ohebnost páteře a posilovací cviky pro zpevnění i tvarování postavy. Patří mezi aerobní hodiny, při kterých se maximálně šetří kloubní systém našeho těla.

Kruhový trénink

Jedná se o tréninkovou metodu, která za využití velkého množství variabilních cviků, cvičebních stylů a pomůcek zapojuje komplexně celé tělo. Napomáhá zpevňovat, budovat svalovou hmotu a aktivuje účinné spalování tuků. Díky udržení tepové frekvence na vyšší úrovni během celého cvičení podporuje činnost kardiovaskulárního systému a povzbuzuje metabolismus.

Cvičení pro seniory

Tento program je speciálně pro starší generaci, který se zaměřuje na protažení a uvolnění svalů celého těla. Cvičení je určeno lidem, kterým i v pokročilém věku pohyb přinese radost z pohybu a dobrou náladu. Cvičení je s pomůckami (fitbally, overbally, gumy).