Rodinný pokoj

Rodinný pokoj

Pokoj je ideální volbou pro rodinné a skupinové pobyty. Skládá se ze dvou od sebe oddělených místností (postele 2+2) se společnou vstupní chodbou, koupelnou a toaletou.

Vybavení: 2 prostorné místnosti, chodba, 2 LCD televize se satelitním příjmem, 2 stoly a židle, 4 postele, 2 telefony s přímou volbou, 2 trezory, koupelna se sprchovým koutem včetně ručníků a osušek, toaleta, fén, vysokorychlostní bezplatné WiFi.

od2450 CZK

Speciální nabídky

Využijte při svém pobytu v Praze některou z našich speciálních nabídek a dopřejte si zvýhodněné ubytování při svém objevování kouzla Prahy.

Wellness balíčky

Dopřejte svému tělu zaslouženou regeneraci v našem Saunovém světě při využití některého z našich wellness pobytových balíčků, kterou Vám jsou ušité na míru.

10 % sleva na pobyt

Využijte výhodné nabídky s promo kódem "olsanka" a získejte tu nejlepší cenu online. Předplatíte si svůj pobyt a snížíme Vám celkovou cenu o 10 %.

Rodinný wellness balíček DĚTI DO 10 LET ZDARMA

U nás si své místo najdou i rodiny s dětmi. Třídenní pobyt obsahuje vstup do Saunového světa, rodinnou večeři v restauraci Symfonie a snídani pro všechny členy rodiny. Tento balíček máme ve variantě pro 3-5 osob.

Check-in již ve 13:00

Při využití této nabídky získáte možnost ubytovat se již v 13:00 místo standarních 14:00.

1 / 4