Dvoulůžkový pokoj Lux s terasou

Dvoulůžkový pokoj Lux s terasou

Umístěn na nejvyšším 9. poschodí, nabízí jedinečný pohled na historickou Prahu z terasy pokoje. Pro svou okouzlující atmosféru je ideálním místem pro romantický nebo obchodní pobyt.

Vybavení: LCD televize se satelitním příjmem, terasa, stůl s židlí, postel, telefon s přímou volbou, lednice, trezor, koupelna s vanou včetně ručníků a osušek, toaleta, fén, vysokorychlostní bezplatné WiFi, set na kávu a čaj.

od1785 CZK

Speciální nabídky

Využijte při svém pobytu v Praze některou z našich speciálních nabídek a dopřejte si zvýhodněné ubytování při svém objevování kouzla Prahy.

Wellness balíčky

Dopřejte svému tělu zaslouženou regeneraci v našem Saunovém světě při využití některého z našich wellness pobytových balíčků, kterou Vám jsou ušité na míru.

10 % sleva na pobyt

Využijte výhodné nabídky s promo kódem "olsanka" a získejte tu nejlepší cenu online. Předplatíte si svůj pobyt a snížíme Vám celkovou cenu o 10 %.

Rodinný wellness balíček DĚTI DO 10 LET ZDARMA

U nás si své místo najdou i rodiny s dětmi. Třídenní pobyt obsahuje vstup do Saunového světa, rodinnou večeři v restauraci Symfonie a snídani pro všechny členy rodiny. Tento balíček máme ve variantě pro 3-5 osob.

Check-in již ve 13:00

Při využití této nabídky získáte možnost ubytovat se již v 13:00 místo standarních 14:00.

1 / 4