Rezervujte zde
Kontaktujte nás

Táboritská 23/1000
130 00  Praha 3-Žižkov

Tel.:    +420 267 092 765
Mob.:  +420 702 084 205
E-mail: kongres@hotelolsanka.cz

Proč akce u nás

Hotel Olšanka je významným kongresovým hotelem, který se dlouhodobě těší zájmu na straně organizátorů a současně oblibě ze strany delegátů kongresů a konferencí. Mezi výhody, které řadí Hotel Olšanka na pomyslný vrchol kongresové turistiky v Praze patří.

 

Komplexnost služeb

Hotel Olšanka nabízí vedle konferenčních prostor i příjemné ubytování v některém z 253 hotelových pokojů. K relaxaci a odpočinku mohou delegáti vybírat z nabídky 10 sportovišť Sportovního centra Olšanka, např. 25 metrový plavecký bazén, 4 kurty na badminton, saunu, posilovnu

 

Poloha & dopravní obslužnost

Hotel Olšanka leží v městské části Žižkov, která přímo sousedí s historickým centrem města. Hotel je napřímo spojen s významnými dopravními uzly (Praha hl. nádraží, Praha Masarykovo nád., Praha Libeň, ÚAN Florenc) prostředky MHD a současně je Hotel Olšanka napřímo propojen i s historickým centrem města v kteroukoliv denní i noční dobu a je proto ideálním výchozím bodem pro volný čas delegátů.

 

Kapacita & variabilita salonků

Hotel Olšanka nabízí jednu z nejvyšších kongresových kapacit v Praze, která je rozprostřena do 17 sálů a salonků. Největší Kongresový sál nabízí maximální kapacitu 460 delegátů v divadelním uspořádání.

 

Catering

Hotel Olšanka nabízí vedle tradiční domácí kuchyně a mezinárodních specialit ve svých restauracích i kvalitní a vždy čerstvé občerstvení v podobě kávových přestávek a rautů. Nabídku občerstvení pro konkrétně Vaši akci vždy individuálně upravíme, s cílem respektovat Vaše tradice a zásady.

 

Moderní technika a WiFi připojení

Moderní konferenční techniku spolu s její odbornou obsluhou považujeme za nezbytnou součást každé větší konference. S výběrem techniky, která bude respektovat Vaši představu Vám velmi rádi poradíme a vhodnou techniku pro Vaši akci i zabezpečíme. Všechny prostory jsou klimatizované a pokryty WiFi signálem pro vysokorychlostní připojení k internetu.

 

Parkoviště

Hotel Olšanka disponuje vlastními podzemními garážemi pro osobní automobily a 3 parkovacími místy pro autobusy na venkovním parkovišti. 

ZÍSKAT NABÍDKU PRO SVOU AKCI ˃