Rezervujte zde
a získáte od nás …

UKÁZAT CENY FIREMNÍ PŘÍSTUP
WiFi zdarma
Dřívější přihlášení od 13:00 hodin
1 vstup do bazénu
20% sleva v restauraci
Rezervujte zde

Snídaně

Snídaně je první jídlo dne, a proto by měla být pro Vás kvalitním zdrojem energie s vyváženým příjmem vitamínů a výživy pro celý následující den.

V Hotelu Olšanka si můžete vybrat ze 3 variant snídaně.

Základní snídaně

Je součástí pobytu všech našich hotelových hostů, kterým je denně od 07:00 do 10:00 hodin servírována formou bufetových stolů v samoobslužné restauraci Olšanka. Bufetové stoly nabízejí teplou i studenou kuchyni, čerstvé pečivo s pestrým výběrem domácích pomazánek a džemů nebo cereální lupínky a sladké pečivo.

Premium snídaně

Pro firemní hotelové hosty, stejně jako pro širokou veřejnost je v prostorech a la carte restaurace denně od 7:00 do 10:00 hodin k dispozici snídaně Premium, která oproti snídani základní dále nabízí čerstvé ovoce a zeleninu, jogurty i bohatší výběr sladkého pečiva.

Firemní hoteloví hosté mají cenu snídaně již v ceně ubytování. Pro ostatní hotelové hosty je tato forma snídaně za příplatek 100 Kč. Ostatní se mohou oddat bohaté a pestré snídani za cenu 200 Kč.

Snídaně à la carte

Ti z Vás, kteří vědí, na co mají ke snídani chuť, zveme do našeho Lobby baru, kde si můžete z bohaté nabídky přímo objednat a to denně od 07:00 do 11:00 hodin.