Rezervujte zde
a získáte od nás …

UKÁZAT CENY FIREMNÍ PŘÍSTUP
WiFi zdarma
Dřívější přihlášení od 13:00 hodin
1 vstup do bazénu
20% sleva v restauraci

Pokoje

Hotel Olšanka nabízí 610 lůžek v pestré pokojové skladbě, kterou tvoří jednolůžkový nebo dvojlůžkový pokoj standard, Lux s terasou a výhledem na Prahu nebo pro náročné art Deco pokoje Superior. Dále jsou hostům k dispozici rodinné apartmány pro 3 až 4 osoby.

Všechny pokoje jsou vybaveny příjemným nábytkem, televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, připojením k internetu prostřednictvím vysokorychlostního WiFi signálu a nově zrekonstruovanou koupelnou s vanou (popř. sprchovým koutem) a toaletou.  Celý hotel je nekuřácký.

Jednolůžkový pokoj

Příjemné a komfortní ubytování pro individuální cestovatele poskytne náš jednolůžkový pokoj.

 

Vybavení: LCD televize se satelitním příjmem, stůl s židlí, postel, telefon s přímou volbou, trezor, koupelna se sprchovým koutem včetně ručníků a osušek, toaleta, fén, vysokorychlostní bezplatné WiFi.

 

REZERVUJTE OD 909 KČ ˃

Dvojlůžkový pokoj

Dopřejte si příjemný pobyt v Praze v našem světlém a moderně zařízeném dvojlůžkovém pokoji standard, který je naplněn přirozeným světlem z velkých oken. 

 

Vybavení: LCD televize se satelitním příjmem, stůl s židlí, postel, telefon s přímou volbou, trezor, koupelna se sprchovým koutem včetně ručníků a osušek, toaleta, fén, vysokorychlostní bezplatné WiFi.

 

REZERVUJTE OD 1 108 KČ ˃

Třílůžkový pokoj

Pokoj je ideální volbou pro rodinné a skupinové pobyty. Skládá se ze dvou od sebe oddělených místností (postele 2+1) se společnou vstupní chodbou, koupelnou a toaletou.

 

Vybavení: 2 prostorné místnosti, chodba, 2 LCD televize se satelitním příjmem, 2 stoly a židle, 3 postele, 2 telefony s přímou volbou, 2 trezory, koupelna se sprchovým koutem včetně ručníků a osušek, toaleta, fén, vysokorychlostní bezplatné WiFi.

 

REZERVUJTE OD 1 310 KČ ˃

Rodinný pokoj

Pokoj je ideální volbou pro rodinné a skupinové pobyty. Skládá se ze dvou od sebe oddělených místností (postele 2+2) se společnou vstupní chodbou, koupelnou a toaletou. 

 

Vybavení: 2 prostorné místnosti, chodba, 2 LCD televize se satelitním příjmem, 2 stoly a židle, 4 postele, 2 telefony s přímou volbou, 2 trezory, koupelna se sprchovým koutem včetně ručníků a osušek, toaleta, fén, vysokorychlostní bezplatné WiFi.

 

REZERVUJTE OD 1 461 KČ ˃

Dvojlůžkový pokoj Lux s terasou

Umístěn na nejvyšším 9. poschodí, nabízí jedinečný pohled na historickou Prahu z terasy pokoje. Pro svou okouzlující atmosféru je ideálním místem pro romantický nebo obchodní pobyt.

 

Vybavení: LCD televize se satelitním příjmem, terasa, stůl s židlí, postel, telefon s přímou volbou, lednice, trezor, koupelna s vanou včetně ručníků a osušek, toaleta, fén, vysokorychlostní bezplatné WiFi, set na kávu a čaj.

 

REZERVUJTE OD 1 763 KČ ˃

Dvojlůžkový pokoj Art Deco Superior

Pokoj zařízen ve stylu Art Deco a svým hostům nabízí moderní interiér a vybavení. Pro jeho jedinečnou atmosféru doporučujeme pokoj ke zvláštním příležitostem a náročným hostům.

 

Vybavení: LCD televize se satelitním příjmem, lednice, stůl s židlí, postel, telefon s přímou volbou, trezor, lednice, koupelna s vanou včetně ručníků a osušek, toaleta, bidet, fén, vysokorychlostní bezplatné WiFi, set na kávu a čaj.

 

REZERVUJTE OD 2 267 KČ ˃