Wellness pokoj

Wellness pokoj

Chcete si pouze vychutnat neomezený zážitek ze saunování v rámci Vaší návštěvy Prahy? Pak pro Vás máme tento jednoduchý upgrade standardní rezervace ubytování. Po obdržení županu, ručníku a hotelových přezůvek během příjezdu Vám již nebude nic bránit, abyste přímo z Vašeho pokoje zamířili do Saunového světa a zaslouženě si po neomezenou dobu vychutnali požitek ze saunování a relaxace celého těla. Wellness pokoj je oblíben jak u korporátní klientely, tak u běžných hostů, kteří přijeli objevovat krásy hlavního města.

Vybavení: po dobu pobytu neomezený vstup do Saunového světa v rámci otevírací doby

od2500 CZK

Speciální nabídky

10 % sleva na pobyt

Využijte výhodné nabídky s promo kódem "olsanka" a získejte tu nejlepší cenu online. Předplatíte si svůj pobyt a snížíme Vám celkovou cenu o 10 %.

Wellness balíčky

Dopřejte svému tělu zaslouženou regeneraci v našem Saunovém světě při využití některého z našich wellness pobytových balíčků, kterou Vám jsou ušité na míru.

Volný vstup do bazénu a do posilovny

Chcete strávit svůj pobyt v Hotelu Olšanka aktivně? Máme pro Vás ideální nabídku. Pouze zde získáte v rámci pobytu jeden vstup zdarma do našeho 25 metrového bezénu a do posilovny.

Check-in již ve 13:00

Při využití této nabídky získáte možnost ubytovat se již v 13:00 místo standarních 14:00.

1 / 4