Dámská jízda

Dámská jízda

Zažijte Prahu v adventní čas - nezaměnitelná atmosféra vánočních trhů v centru města, teplého svařeného vína a nočních procházek v historickém centru města. Zajistěte si pobyt ve dvoulůžkovém pokoji v Hotelu Olšanka v adventní víkendy pátek až neděle s neomezeným vstupem do wellness, bazénu a welcome drinkem k tomu. Nyní speciální nabídka děti do 10 let zdarma.

Vybavení: ubytování 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, welcome drink (svařené víno nebo punč), vstup do saunového světa zdarma, vstup do posilovny a bazénu zdarma, speciální nabídka adventních večeří v restauraci Symfonie (není v ceně) menu zde děti do 10 let zdarma - nutno uvést do poznámky v rezervaci děti 10 - 15 let 50% sleva - nutno uvést do poznámky v rezervaci platba za každou další osobu nad 10 let věku je 500 Kč/noc

od1800 CZK

Speciální nabídky

10 % sleva na pobyt

Využijte výhodné nabídky s promo kódem "olsanka" a získejte tu nejlepší cenu online. Předplatíte si svůj pobyt a snížíme Vám celkovou cenu o 10 %.

Wellness balíčky

Dopřejte svému tělu zaslouženou regeneraci v našem Saunovém světě při využití některého z našich wellness pobytových balíčků, kterou Vám jsou ušité na míru.

Volný vstup do bazénu a do posilovny

Chcete strávit svůj pobyt v Hotelu Olšanka aktivně? Máme pro Vás ideální nabídku. Pouze zde získáte v rámci pobytu jeden vstup zdarma do našeho 25 metrového bezénu a do posilovny.

Check-in již ve 13:00

Při využití této nabídky získáte možnost ubytovat se již v 13:00 místo standarních 14:00.

1 / 4